red

Kdo jsme

Autorizované metrologické středisko Tachografy S.O.S. s.r.o.

V roce 2015, ještě pod názvem Martin Mück, jsme se rozhodli založit autorizované metrologické středisko na ověřování analogových a digitálních tachografů. Náš hlavní záměr bylo nastavit naše služby tak, abychom co nejvíce vyšli vstříc vytíženým dopravcům. Proto naše služby nabízíme mobilně - dojedeme až za Vámi, kdy Vám se to hodí. Díky moderním postupům a techniky jsme také byly schopni zkrátit čas ověření na minimum, abychom Vás zbytečně nezdržovali. Jsme malá rodinná firma. To, co děláme, nás baví. Rozumíme Vašim požadavkům.

V roce 2016 jsme navázali spolupráci s Rakouskou společností Intellic GmbH a stali se tak autorizovaným dovozcem tachografů EFAS pro Českou republiku.

V březnu 2018 jsme se přejmenovali na Tachografy S.O.S., abychom Vám mohli nabídnout servis na ještě vyšší úrovni.

Zkušenosti

Díky silnému zázemí a více než 4 rokům praxe Vám můžeme nabídnout pouze ty nejkvalitnější služby.

Mobilita

Ne každý má čas někam dojíždět. Proto jsme Vám chtěli vyjít vstříc a všechny naše služby nabízíme i externě - přímo u Vás!

Vybavení

Ke kvalitní práci je potřeba kvalitní vybavení - používáme ty nejmodernější technologie a postupy pro co nejhladší a nejlepší výsledek.

Rychlost

Díky námi stanoveným postupům a použitým metodám se u nás příliš dlouho nezdržíte. A to za zachování prvotřídní kvality námi prováděných prací.

Legislativa

Svět se neustále vyvíjí a my to víme. Neustále sledujeme vývoj a změny tak, abychom Vám mohli poskytnout jen ty nejnovější a nejpřesnější informace.

Lidský přístup

Jsme malá rodinná firma. I díky tomu rozumíme Vaším požadavkům a potřebám a vždy se Vám budeme schopni vyjít maximálně vstříc.